



НАКОПИЧУВАЧ SSD 2,5" 240GB KINGSTON A400 SATA III/SATA II (SA400S37/240G) + кишеня Optibay
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
НАКОПИЧУВАЧ SSD 2,5" 240GB KINGSTON A400 SATA III/SATA II (SA400S37/240G) + кишеня Optibay
Комплект для встановлення SSD диска в ноутбук замість DWD-RW
| Виробник | Kingston |
| Модель | 2.5" 240GB |
| Артикул | SA400S37/240G |
| Призначення | для ноутбука, для комп'ютера |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA 6Gb/s |
| Швидкість читання, макс. | 550Mb/s (SATA 6 Gb/s) |
| Швидкість запису, макс. | 350Mb/s (SATA 6 Gb/s) |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Напрацювання на відмову | 1.0 млн. годин |
| Фізичні розміри | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Вага | 57 г |
| Серія | A400 |
| Країна виробництва | Гонконг |
| Гарантія, міс | 36 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид | Внутрішній |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 550 Мб/сек |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 450 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Пропускна здатність | 600 Мб/сек |
| Сумісність інтерфейсу | SATA II (SATA/300), SATA III (SATA/600) |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
- Ціна: 1 142 ₴
