
Процесор AMD Ryzen 3 2200G, 3.5 GHz, 65 W
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Процесор CPU AMD Ryzen 3 2200G 3.5 GHz, RADEON Vega 8, 65 W, AM4
| Виробник | AMD |
| Модель | Ryzen 3 2200G |
| Гніздо процесора | Socket AM4 |
| Тип обладнання | Процесор для настільного ПК |
| Підтримувані технології | AMD Virtualization Technology (AMD-V), Secure Hash Algorithm extensions (SHA), Secure Mode Execution Protection (SMEP), F16C (16-bit Floating-Point conversion instructions), Апаратне прискорення шифрування AES, Набір інструкцій: BMI, BMI1 + BMI (Bit Manipulation instructions), Набір інструкцій: FMA3, 3-operand Fused Multiply-Add, набори інструкцій: SSE, SSE2, SSE3, SSE4.2, розширення AVX, розширення AVX 2.0 |
| Комплектація процесора | OEM |
| Призначення | Настільний ПК |
| Параметри продуктивності | |
| Ядро | Raven Ridge |
| Архітектура чипа | Zen |
| Техпроцес | 14 нм із транзиссторами FinFET |
| Частота роботи процесора | 3.5 ГГц або до 3.7 ГГц у режимі Precision Boost |
| Розуможення | 35; незаблокований множник |
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 4 |
| Кеш L2 | 512 Кб x4 |
| Кеш L3 | 4 Мб |
| Підтримка 64 біт | Да |
| Макс. кількість процесорів на материнській платі | 1 |
| Кількість ліній PCI-Express | 8 |
| Вбудована відеокарта | |
| Відеоядро процесора | AMD Radeon Vega 8 (8 CU) |
| Частота відеопроцесора | 1100 МГц |
| Підтримка пам'яті | |
| Тип підтримуваної пам'яті | DDR4, двоканальний контролер |
| Максимальні підтримувані стандарти пам'яті | PC4-22400 (DDR4 2800 МГц), PC4-21300 (DDR4 2666 МГц), PC4-19200 (DDR4 2400 МГц), PC4-17000 (DDR4 2133 МГц), PC4-15000 (DDR4 1866 МГц) |
| Сумісність | |
| Підтримка ОС | Windows 10 (тільки 64 bit) |
| Розсіювана потужність | 65 Вт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Сімейство процесора | Ryzen 3 |
| Комплектація | Tray |
| Роз'єми | AM4 |
| Внутрішня тактова частота | 3.5 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тепловиділення | 65 Вт |
| Інтегрована графіка | Так |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Показник TDP | 65 Вт |
| Стан | Вживані |
- Ціна: 1 499 ₴
