
Процессор AMD Ryzen 5 3600x 3.8GHz 6 ядер 12 потоков 32Mb 95W AM4
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Процессор AMD Ryzen 5 3600x 3.8GHz 6 ядер 12 потоков 32Mb 95W AM4
Робочий протестований, без дефектів, з гарантією 3 міс.
Використовувався в стокової конфігурації без розгону в офісних системах Європи.
| Бренд: | AMD |
| Тип: | Процесор |
| Модель: | AMD Ryzen 5 3600x |
| Тип роз'єму: | Socket AM4 |
| Тактова частота, ГГц: | 3.8GHz (4.4GHz Turbo) |
| Об'єм кеш-пам'яті третього рівня, МБ: | 32 Мб |
| Назва ядра: | Matisse |
| Загальна кількість ядер: | 6 ядер |
| Кількість потоків: | 12 потоків |
| Виробнича технологія, нм: | 7 нм |
| Потужність TDP, Вт: | 65 Вт |
| Тип пам'яті: | DDR4-3200 |
| Кількість каналів пам'яті: | 2 |
| Комплектація (Tray / Box): | Tray |
| Інтегрована графіка: | немає |
| Технологія віртуалізації: | AMD-V |
| підтримка багатопоточності: | є |
| Розблокований множник: | є |
| Особливості: | технологія AMD Turbo Boost |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMD |
| Внутренняя тактовая частота | 3.8 ГГц |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Интегрированная графика | Нет |
| Класс качества | Original |
| Количество потоков процессора | 12 |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Комплектация | Tray |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Особенности | Поддержка 3DNow!, Разблокированный множитель, Поддержка Hyper-Threading (Intel) |
| Показатель TDP | 95 Вт |
| Поколение процессора Intel | Ryzen 5 |
| Разъемы | AM4 |
| Семейство процессора | Ryzen 5 |
| Состояние | Б/У |
| Тепловыделение | 95 Вт |
- Цена: 3 199 ₴
