
Процессор AMD Ryzen 3 3200G 3.6-4.0 GHz Radeon Vega 8 65W AM4
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Процессор AMD Ryzen 3 3200G 3.6-4.0 GHz 65W AM4
Робочий протестований, без дефектів, з гарантією 6 міс.
Використовувався в стокової конфігурації без розгону в офісних системах Європи.
| Модель: | AMD Ryzen 3 3200G |
| Тип роз'єму: | Socket AM4 |
| Тактова частота, ГГц: | 3.6GHz (4.0GHz Turbo) |
| Об'єм кеш-пам'яті третього рівня, МБ: | 4 Мб |
| Назва ядра: | Zen+ |
| Загальна кількість ядер: | 4 ядер |
| Кількість потоків: | 4 потоків |
| Виробнича технологія, нм: | 12 нм |
| Потужність TDP, Вт: | 65 Вт |
| Тип пам'яті: | DDR4-2933 |
| Кількість каналів пам'яті: | 2 |
| Комплектація (Tray / Box): | Tray |
| Інтегрована графіка: | Radeon Vega 8 |
| Гарантія | 6 міс. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMD |
| Внутренняя тактовая частота | 3.6 ГГц |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Интегрированная графика | Да |
| Класс качества | Original |
| Количество потоков процессора | 4 |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Комплектация | Tray |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Особенности | Поддержка 3DNow!, Разблокированный множитель |
| Показатель TDP | 65 Вт |
| Разъемы | AM4 |
| Семейство процессора | Ryzen 3 |
| Состояние | Б/У |
| Тепловыделение | 65 Вт |
- Цена: 1 699 ₴
