
Видеокарта ATI Radeon R7 430 2GB GDDR5 DirectX_12 2x/ DisplayPort низкопрофильная рамка Б/В
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відеокарта ATI Radeon R7 430 2GB GDDR5 DirectX_12 2x/ DisplayPort низькопрофільна рамка Б/В
Робоча протестована, без дефектів, з гарантією 6 міс.
Використовулася в стокової конфігурації без розгону в компьютерних системах Європи.
| Виробник | Dell |
| Модель | ATI Radeon R7 430 2GB GDDR5 |
| Артикул | R7_430 |
| Сємство графіки | Radeon |
| Серія | R7 |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 |
| Об’ єм вбудованої пам’ яті | 2ГБ |
| Тип пам' яті | GDDR5 |
| Коефіцієнт пам’яті | 64 Bit |
| Частота ядра (Base) | 800MHz |
| Частота пам’ яті | 1800MHz |
| Максимальна роздільна здатність | 4096 x 2160 |
| Сумісність з HDCP | є |
| Роз'єднані | DP, DVI |
| Тип охолодження | Вентилятор + радіатор |
| Перегляд охолодження | радіатор |
| Мінімальна рекомендована потужність блока живлення | 240 Вт |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Интерфейсы | DVI, DisplayPort |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Объем видеопамяти | 2048 MB |
| Особенности | Низкопрофильная |
| Разрядность шины памяти | 64 бит |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Состояние | Б/У |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Тип подключения | PCI-E 3.0 |
| Частота видеопамяти | 1800 МГц |
| Частота процессора | 800 МГц |
- Цена: 850 ₴
