
Видеокарта NVIDIA Quadro K2000 2GB GDDR5 128bit, DirectX_12 (DVI / 2xDisplay Port) Б/В
Видеокарта NVIDIA Quadro K2000 2GB GDDR5 128bit, DirectX_12 (DVI / 2xDisplay Port) Б/В
| Производитель | Dell |
| Модель | NVIDIA Quadro K2000 |
| Семейство графики | Quadro |
| Серия | PRO |
| Интерфейс | PCI Express 3.0 |
| Объем встроенной памяти | 2ГБ |
| Тип памяти | GDDR5 |
| Разрядность шины памяти | 128 Bit |
| Частота ядра (Base) | 954MHz |
| Частота памяти | 1000 MHz |
| Максимальное разрешение | 4096 x 2160 |
| Совместимость с HDCP | есть |
| Разъемы | DVI, Display Port |
| Тип системы охлаждения | Вентилятор + радиатор |
| Вид охлаждения | радиатор |
| Минимальная рекомендованная мощность блока питания | 250 Вт |
| Версия DirectX | 12 |
| Версия OpenGL | 4.6 |
Quadro K2000 — це високоякісна професійна відеокарта від NVIDIA. Побудована за 28-нм техпроцесом та базується на графічному процесорі GK107, у варіанті GK107-301-A2, карта підтримує DirectX 12. Графічний процесор GK107 — це чіп середнього розміру з площею кристала 118 мм² та 1270 мільйонами транзисторів. Він має 384 блоки шейдингу, 32 блоки текстурного відображення та 16 ROP. NVIDIA поєднала 2048 МБ пам'яті GDDR5 з Quadro K2000, які підключені за допомогою 128-бітного інтерфейсу пам'яті. Графічний процесор працює на частоті 954 МГц, пам'ять — на 1000 МГц (ефективно 4 Гбіт/с).
Будучи однослотовою відеокартою, NVIDIA Quadro K2000 не потребує додаткового роз'єму живлення, її споживана потужність становить максимум 51 Вт. Виходи для дисплея включають: 1x DVI, 2x DisplayPort 1.2. Quadro K2000 підключається до решти системи за допомогою інтерфейсу PCI-Express 2.0 x16. Рішення для охолодження відеокарти — однослотове. Її ціна на момент запуску становила 599 доларів США.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Объем видеопамяти | 2048 MB |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Разрядность шины памяти | 128 бит |
| Частота процессора | 954 МГц |
| Частота видеопамяти | 1000 МГц |
| Тип подключения | PCI-E 3.0 |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Интерфейсы | DisplayPort |
| Особенности | Поддержка DirectX 12, Поддержка OpenGL 4.6 |
| Состояние | Б/У |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Потребляемая мощность | 75 Вт |
- Цена: 1 290 ₴
