
Оперативная память для ПК Hynix DDR4 4Gb PC4-2133P (б/у)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Универсальная оперативная память Hynix DDR4 4Gb PC4-2133P
Тип памяти: DDR4
Емкость модуля: 4GB
Напряжение питания: 1.2В
Частота памяти: 2133МГц
Эффективная пропускная способность: 17000 Мб/с
Схема таймингов памяти: CL15
Назначение: Для настольных ПК Intel и AMD
Протестирована программой: Memtest86 - OK!
Буферизация: Небуферизированная (Unbuffered)
Проверка и коррекция ошибок (ECC): no-ECC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SK hynix |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Номінальна напруга, В | 1.2 В |
| Об'єм одного модуля | 4 GB |
| Особливості | non-ECC, Unbuffered |
| Стан | Вживані |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Наявність | в наявності |
| Обсяг ОЗП | 8GB |
| Технічний стан | справне |
| Тип ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті | DDR4 |
| Частота шини | 2133 MHz |
- Ціна: 398 ₴
